BuggyGym ćwiczenia dla mam, ćwiczenia z wózkiem. - Bydgoszcz Style

BuggyGym ćwiczenia dla mam, ćwiczenia z wózkiem.

BuggyGym Bydgoszcz funkcjonuje na kujawsko-pomorskim rynku od czerwca 2015 roku. Skupia mamy na urlopie macierzyńskim, które podczas spacerów z dzieckiem ćwiczą.

15.04.2016 Eweli FB (3)_1

Wspólne treningi sprzyjają powrotowi do formy fizycznej, umiejętności konstruktywnego wykorzystania czasu podczas spaceru z wózkiem, wymianie doświadczeń związanych z wychowywaniem dziecka oraz zintegrowaniu tego środowiska.

W ten sposób propagowana jest aktywność fizyczna w społeczności mam na urlopie macierzyńskim oraz ich integrowanie. Treningi prowadzone dwa razy w tygodniu po jednej godzinie: ćwiczenia z wózkiem o charakterze aerobowym, wzmacniającym, kształtującym i rozciągającym. Treningi od kwietnia do października są BZPŁATNE dzięki projektowi „Inicjuj z FIO”.

IMG_1392_1aW ramach programu „Fit mama na urlopie macierzyńskim”- inicjuj z FIO, BuggyGym przeprowadzi w Myślęcinku cykl zajęć z wózkiem od maja do końca czerwca pt. „Piękna sylwetka na wakacje” – ćwiczenia w ramach tego cyklu mają charakter wzmacniający i rzeźbiący sylwetkę przed wakacjami i będą prowadzone raz w tygodniu.

Ale to nie wszystko… ponieważ BuggyGym planuje organizację spotkań ze specjalistami z dziedziny dietetyki, ratownictwa medycznego, fizjoterapii dziecięcej, samoobrony dla kobiet. Specjaliści przekażą matkom stosowną wiedzę oraz odpowiedzą na pytania je nurtujące.

BuggyGym Bydgoszcz zaprasza panie na darmowe treningi.

Zapisy i szczegóły

logo_1

Treningi „Fit mama na urlopie macierzyńskim”: Myślęcinek, wtorki i piątki godzina 10:00 – do października.

Treningi „Piękna sylwetka na wakacje”: Myślęcinek, czwartki godzina 10:00 – do końca czerwca.

Zobaczcie trening BuggyGym

Karolina Łengowska, menedżer projektu
Foto: BuggyGym Bydgoszcz

Poprzedni artykuł
Następny artykuł