Another. Tribute To Pink Floyd. - Bydgoszcz Style

Another. Tribute To Pink Floyd.

Krakowski zespół grający największe utwory Pink Floyd po raz pierwszy wystąpi w Bydgoszczy. 19 listopada, podczas multimedialnego spektaklu muzycy wykonają zarówno najbardziej znane utwory, jak i rozbudowane progresywne suity.

Another. Tribute To Pink Floyd.Kinoteatr Adria w Bydgoszczy to idealne miejsce dla muzyki Pink Floyd. W wygodnym fotelu przemierzycie muzyczną podróż przez największe albumy Floydów przeplatane subtelnie podanymi informacjami biograficznymi w postaci narracji.

Ze sceny popłynie niepowtarzalny floydowy klimat i emocje. Największe utwory Pink Floyd od początku działalności zespołu po ostatnią płytę, zagrane „na żywo”. Na bydgoskiej scenie kinoteatru Adria wystąpi dziewięciu muzyków, a wokalnie utworom floydów stawi czoła Norman Power, wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady.

Wiernie zagrane niuanse zostaną połączone z własną interpretacją muzyków. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa, a w oknie sceny pojawi się charakterystyczny dla Pink Floyd Circular Screen z wizualizacjami i efektami. Grupa używa podobnych instrumentów, niemal identycznych efektów gitarowych oraz sampli jak pierwowzór, co nadaje muzyce Another Pink Floyd niepowtarzalnego klimatu – takiego, jaki w swych utworach i na koncertach tworzyła grupa Pink Floyd.

Zespół Another powstał wiosną 2009 roku i połączył w swych szeregach muzyków, którzy nie są jedynie odtwórcami partii muzycznych, ale zagorzałymi fascynatami twórczości Pink Floyd. Zebrał przychylność i aprobatę fanów Pink Floyd, stale koncertując w największych miastach w Polsce.

Another. Tribute To Pink Floyd
19 listopada. Kinoteatr Adria w Bydgoszczy. Start: 19:00. Wejście od 18:00

Bilety w cenie 80zł / 90zł / 100 zł dostępne na TicketPro, Biletin oraz salonach Empik i Media Markt. Przedprzedaż w kasie Adrii, Bydgoszcz, ul. Toruńska 30.

Więcej na:

Another. Tribute To Pink Floyd.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł