Acid Drinkers – In Thrash We Trust - Bydgoszcz Style

Acid Drinkers – In Thrash We Trust

Acid Drinkers gra trasę koncertową. Na scenie podczas zimowych koncertów Titus i jego ekipa czują się wyśmienicie! Trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Acid Drinkers podczas bydgoskiego koncertu.

Acid Drinkers – In Thrash We Trust

Acid Drinkers (po polsku „Kwasożłopy”) to zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę heavymetalową i rock’n’rollową założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od blisko 32 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu – zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1600 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Nowa płyta grupy może pojawić się jeszcze w tym roku. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Bobby.

Jako support zagra EmpatiC z Ostrołęki.

ACID DRINKERS + EmpatiC

Bydgoszcz, Estrada Stagebar, ul. Dworcowa

23.02.2018. Start: 19:00

Bilety: 40 – przedsprzedaż, 45 – going.pl, 50 – w dniu koncertu.

Więcej info na:

Acid Drinkers – In Thrash We Trust

 

www.acid-drinkers.com www.facebook.com/AcidDrinkers

www.empatic.com/

Materiały organizatora

Foto: Rafał Kotylak

Poprzedni artykuł
Następny artykuł