3 Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

3 Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

 Po raz trzeci w Bydgoszczy odbędą się jedyne w regionie targi promujące design, wyposażenie i dekoracje. Jeżeli cenisz estetykę miejsca, w którym żyjesz koniecznie odwiedź imprezę, która odbędzie się 19 lutego w hali Łuczniczka.

Targi adresowane są do miłośników najnowszych trendów w zakresie designu wnętrz i zagospodarowania przestrzeni. Podczas targów producenci zaprezentują swoje oryginalne aranżacje stoisk i najmodniejsze obecnie linie mebli, a także udzielą profesjonalnych porad z zakresu urządzania i dekoracji pomieszczeń.

3 Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

Podczas dwóch poprzednich edycji udział wzięło ponad 100 wystawców, wśród których znalazły się czołowe firmy wyposażające wnętrza. Dzięki szerokiemu wachlarzowi prezentowanych produktów i usług targi odwiedziło kilkanaście tysięcy osób. W związku bardzo dużym zainteresowaniem wystawców udziałem w targach III edycja odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka”. Dzięki temu wystawcy mogą pokazać swoje produkty w komfortowej, nieograniczonej metrażem formie.

3 Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

Ideą targów jest możliwość przedstawienia kompleksowej oferty dla osób wyposażających wnętrza w nowe: podłogi, farby ścienne, tapety, płytki, armaturę łazienkową, oświetlenie, meble do każdego pomieszczenia, czy elementy dekoracyjne.

Organizatorem III Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz jest Agencja Marketingowa Green House oraz partner strategiczny firma Solidwood.

19.02.2017r. w godzinach 10-17. Dla osób odwiedzających wstęp jest bezpłatny.

Relacja z 2 Targów

3 Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz

Paula Jabłońska
Materiały: Green House

Poprzedni artykuł
Następny artykuł